KLiK logo
Hlavná stánka
Novinky
Kto sme
Stihli sme a plánujeme
História klubu
Kniha odkazov
Fotky[náhľad][zoznam]
Plagáty
Prezentácie
Kontakty
Linky

English
Activity
History
Book of messages
Photos[preview][list]
Posters
Presentations
Contacts
Výlet na DUBNÍK,
alebo
návrat na miesto činu.
Spáchané ako  prvý výlet v roku  2008.

Ak ste znalí našej histórie, alebo ste si dali tú námahu a prezreli ste si tú časť našej stránky kde sa tejto histórii venujeme, viete akým dôležitým miestom pre náš klub Dubník bol. Desať rokov aktívnej činnosti to je niečo čo by nemalo upadnúť do zabudnutia.
A preto KDE začať s predstavovaním histórie klubu novým členom ako práve TU??? ladopad
Prvú a hádam najvážnejšiu prekážku - skoré ranné vstávanie (autobus odchádzal po siedmej) sme zvládli v nečakane hojnom počte. Z Opinej nás už niesli naše nohy. Čosi okolo 9 km a bol tu! Dubník! Vstup do Jozefa (najdlhšej štôlne, alebo jednej z najdlhších), Malý a Veľký kaňon, Domček, Monolit. Miesta ktoré vyvolávajú spomienky, návraty k udalostiam, k ľuďom na ktorých sa nezabúda. Veru bolo na čo spomínať. Naši mladí inštruktori mohli na tvári miesta počuť o nezabudnuteľných začiatkoch táborov, neopakovateľných Stalkeroch, vidieť stopy našej práce. K tomu si pridajte nádherné slnečné počasie, mierne zasneženú krajinu, v skalách nádherné ľadopády, nekonečné lesy a niekoľko storočí baníctva pod nohami. Čo chcieť viac?   
... tak dobre.
Opekacka Aj na tie špekáčky nakoniec došlo. Vytrvalý odpor vlhkého dreva sa nám zlomiť predsa len podarilo. Bolo to z nás cítiť ešte aj v Košiciach. No naše žalúdky si tiež prišli na svoje.
Ešte nás čakala cesta späť. Predstava vane dokázala zmobilizovať naše posledné sily. Autobus už čakal a tak sme sa síce poriadne uťahaní, ale viac ako spokojní vrátili, šťastne domov.

A žili šťastne až do ďalšej KLIKáčskej akcie.

Spísal AbbeFOTKY

Návrat na "Stihli sme a plánujeme"


ZK IMA KLIK
Základný kolektív Ideálnej Mládežníckej Aktivity
Košický Lektorský Inštruktorský Klub, Košice, Slovensko
http://www.klikacik.sk

webalizer

webglobe.sk