KLiK logo
Hlavná stánka
Novinky
Kto sme
Stihli sme a plánujeme
História klubu
Kniha odkazov
Fotky[náhľad][zoznam]
Plagáty
Prezentácie
Kontakty
Linky

English
Activity
History
Book of messages
Photos[preview][list]
Posters
Presentations
Contacts

Helloween

31.10.2014 Bratislava

Čarodejnice, bosorky, bláznivý komici, ctihodný profesori, kostlivci a ďalšie "príšery" si dali rande pod taktovkou Natálky a Žrútika v ich veľkom dome. Výzdoba - pavúky, tekvice, kostlivčekovia, balóny, veľa dobrôt a ešte ďalšie dobroty a ďalšie .... Ach jaaaaj naše brušká.
Najprv sa pripravovali kostýmy, maľovali tváre, obliekalo do kostýmov. Nasledoval blok zoznamovacích a kreatívnohravých aktivitiek pri ktorých sme sa postupne transformovali na vec, zviera, vlastnosť. Zistili, čím všetkým môže byť kus lana, na čo všeličo sa dokážu premeniť naše vlastné telá. Končili sme veľkými živými obrazmi, niektoré boli aj riadne dynamické. Takému fotoaparátu nechýbal blesk ani vyletujúci vtáčik.
Takto správne naštartovaní sme vyrazili v niekoľkých motorových tátošoch do temných zákutí Dunajských ramien, kde nás čakali mihotajúce sa sviečky ukazujúce cestu. Vysmiate tekvice skrývajúce úlohy. Písmená do skladačky odpovede. A na konci cesty teplý čaj, torta, oheň, ohňostroj a spoločné foto. Bolo to skvelé, veselé, uletené, hravé, halloweenske, proste suuuuuper!
Aby nám náhodou nebolo málo, čakal nás po návrate ešte divotanec. Naň však mali síl, či obvahy, len naše čarodejky. Asi tie čarodejné reje majú v krvi. :)
Ďakujeme Natálke a Žrútikovi, Vašej mamke a všetkým ktorí sa zapojili do príprav. Odviedli ste veeeeeľa dobrej práce. Cítili sme sa skvelo. Vedomie, že sú stále ľudia, ktorí aj napriek veľkému pracovnému a rodinnému vyťaženiu, sú ochotní a schopní pripraviť také veľké akcie pre iných a to všetko nezištne – TAK TOTO robí svet krajším!
Spáchal Abbe
P.S. A ponaučenie na záver? „C“ sa niekedy rado maskuje ako „U“, ale my mu už nenaletíme! :)

Naše ďalšie akcie
Fotky

Halloween1 Halloween2 Halloween3 Halloween4
Halloween5 Halloween6 Halloween7

ZK IMA KLIK
Základný kolektív Ideálnej Mládežníckej Aktivity
Košický Lektorský Inštruktorský Klub, Košice, Slovensko
http://www.klikacik.sk

webalizer

webglobe.sk