KLiK logo
Hlavná stánka
Novinky
Kto sme
Stihli sme a plánujeme
História klubu
Kniha odkazov
Fotky[náhľad][zoznam]
Plagáty
Prezentácie
Kontakty
Linky

English
Activity
History
Book of messages
Photos[preview][list]
Posters
Presentations
Contacts

Silvester 2006 - opäť medzinárodný.

28.12.-01.01.

Po minuloročnej prestávke sme sa naň (teda ja určite) tešili už od leta, keď sa rozbehla propagácia (účastníci Donitra 2006 potvrdia).

Ako sa na takúto poriadnu akciu patrí, vyrazili sme už vo štvrtok 28.12. a zišlo sa nás cez desať ľudí z toho štyria pricestovali až z Čiech. Zmes nás bola ozaj pestrá (nik nepoznal úplne všetkých), ale „krvnou skupinou“ sme si sadli výborne. Každý z nás prešiel nejakým tým „táborom“ či „kurzom“ so zážitkovým zameraním (a mnohí aj ako inštruktori) tak aj spoločne strávený čas nebol len tak obyčajným Silvestrom. Napríklad sme skoro úplne odolali takej komerčnej zábave ako je pozeranie televízie. Skoro, mužným pirátom a romantickým dámam tie naše predsa len neodolali, tak sme strávili nejaký čas aj pred bedničkou. Ale inak! Už tradičné spoznávacie výlety do okolia, výprava za drevom a návšteva gejzíru v Herľanoch boli doplnené o tradične netradičné aktivity. Naši českí hostia si na nás pripravili priam celý balík súťaží s názvom „kasíno“ a poviem Vám ani v tom ozajstnom nedostanú hráči tak zabrať. potapaci   Taká miniškola potápania bola z toho jednoduchšieho čo nás čakalo. Ani mi domáci sme sa nenechali zahanbiť. Vďaka čomu sme objavili medzi nami niekoľko operných talentov (i antitalentov), zúčastnili sa jedinečného silvestrovského spravodajtva, či divadelnej premiéry. Dokonca aj, už v októbri objednaný, sneh predsa len dorazil (a to mi nik nechcel veriť, keď som vravel že BUDE!) a tak sánky, či iné šmýkacie prostriedky boli riadne prevetrané, až chvíľami iskry lietali. Ba dokonca ani tajomstvo záhadného „vrecovania“ nezostalo neodhalené. Poniektorí z nás sme si odniesli nielen zážitky, ale aj onen sneh a to sme ho mali, citujem: „ ... doslova všade!“ (Že Eliško?!?) :) Hm...Ako sa tam len dostal????

Vlastné silvestrovské finále bolo priam ukážkové – veď mať erupciu gejzíru pol hodinu pred koncom roka sa naozaj len tak nepodarí. K tomu poriadny ohňostroj (vďaka Ti Martin), proste koniec roka ako sa patrí.

Začiatok roka nového prebehol balením, upratovaním, presunom do Košíc. Tu sme si nenechali ujsť príležitosť „trochu“ sa našim mestom pochváliť. Zvládli sme to do troch hodín. Nakoniec zapískal výpravca, vláčik sa pohol a s trochou smútku sa začíname tešiť na ďalšie akcie. (Možno aj spoločné.)

Fotoalbum


      Spáchal Abbe
ZK IMA KLIK
Základný kolektív Ideálnej Mládežníckej Aktivity
Košický Lektorský Inštruktorský Klub, Košice, Slovensko
http://www.klikacik.sk

webalizer

webglobe.sk