PRIBYLINA 2006 

UTAJENÝ SVETADIEL

 

Čo je to? Kde to je? Čo ukrýva? Ako sa tam dostať? Čím ma prekvapí?

Otázky. Zvedavosť. Nepokoj. Chuť skúsiť niečo nové. Potreba hľadať ... odpovede,
... svoje miesto,  ... seba. Odvaha.

Odvaha vzdať sa časti svojho pohodlia a prekročiť hranice známeho, žiť aspoň pár dní inak, postaviť sa NEZNÁMU, i tomu ktoré nosíme sami v sebe.

 

            Niečo Ti to hovorí? Poznáš to volanie NEZNÁMEHO pri ktorom trochu mrazia obavy a predsa je tak lákavé?!? Potom PATRÍŠ K NÁM!!! A naša expedícia na utajený svetadiel môže byť aj Tvoja.

 

            Čo nás čaká: 12dní s srdci Liptova – Múzeu Liptovskej dediny v Pribyline, kde spolu budeme objavovať neznáme a odhaľovať utajené.

 

Zameranie expedície: Ide o programovo - pracovnú výpravu. (Život objaviteľov nebola len zábava!)

1.         časť je programová, tento rok sa chceme venovať spoznávaniu kultúr, krajín, seba. Pripravuje programy od fyzicky náročnejších hier cez teambuildingové aktivity až po tvorivé dielne a programy na komunikáciu. Nemáme žiadne špeciálne požiadavky na fyzickú zdatnosť našich účastníkov. Program je stavaný tak aby ho zvládli priemerní zdraví objavitelia.

2.         časť výpravy bude venovaná zveľaďovaniu nášho blízkeho okolia (pomoci múzeu, pomocné práce na železničnej expozícii). Pracovať sa má 4, maximálne 5 hodín v pracovných dňoch. Víkendy sú voľné a v múzeu bude v tom čase aj programová nedeľa (domorodý malý festival).

 

Našou základňou je drevenú chatka s kuchynkou, sprchou a WC. Ale ako správny dobrodruhovia  máme zbudovanú aj ozajstnú latrínu!  Spí sa na matracoch a na karimatkách vo vlastných spacákoch. Sucho a teplo zaručené a ako prémia, aj najnovší vynález, vraj sa to volá elektrina!

Kuchyňa: varíme si sami, počas expedície sú vytvorené služby, ktoré pripravujú stravu a udržiavajú poriadok na základni. Snažíme sa aby sme sa všetci v službách vystriedali.

 

Na objavovaní sa zúčastňujú okrem skúsených a prefíkaných dobrodruhov
i expedíciami  preverená felčiarka, správkyňa expedičného skladu a kuchyne, ktoré nám hladom či chorobami zhynúť nedajú!

Naši objavitelia  patria ku skupine čo podniká takéto výpravy do svetov domácich i zahraničných už od roku 1985 a preto,  A NA TO SA NAOZAJ MOŽNO SPOĽAHNÚŤ,  s nami zažijete veci čo ste ešte nezažili!!!

 

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií, alebo sa chcete prihlásiť, napíšte nám  prosím na adresu abbe1“zavináč“centrum“bodka“cz.

 

Teší ma že ste sa dočítali až tu!  :)

ABBE

člen vedenia

ZK IMA KLIK

(Termín 17.-28.8. sa môže mierne zmeniť).

PLAGÁT