jacik7
     

nBanner header_r

Inštruktori

Niečo o nás, ktorí to máme na svedomí.
Bolo nás šesť, Päť agentov a jenda agentka. Traja elévi prispeli nielen svojou skoro nevyčerpateľnou energiou, novými nápadmi ale aj odvahou ísť do nových nevyskúšaných programou. Traja veteráni zas svojimi nenahraditeľnými skúsenosťami a znalosťami. Skrátka tento rok sa zišiel mimoriadne harmonický tím, ktorý všetky plánované i neplánované problémy zvládol úspešne a väčšinou aj s nadhľadom a humorom.

Príprava na akciu začala v januári, kedy sme rozbehli sériu interných školení nových inštruktorov - tajomné to MIS3D, začali pomali konkretizovať víziu akcie, zúčastnili sa
niekoľkých zahraničných školení a konferencií  (aj staré kusy musia rásť). Poriadne sa to všetko rozbehlo v máji po definitívnom zostavení tímu. Program, propagácia, materiál, ... a tisíc drobností zabralo riadne cez stovku hodín stretnutí a ešte viac domácich príprav. Na prípravnej víkendovke sme si prešli trasu po ktorej prídu účastníci, zistili čo sa zmenilo na mieste činu a prišiel DEŇ D.

Program sme si postavili náročný, účastníci sa zišli dosť mladí, takže .... BOLA TO RIADNA FUŠKA!!! Ale verte alebo nie, užili sme si to a dokonca sa nám podarilo zrealizovať takmer všetko čo sme si naplánovali. Účastníkov bolo síce treba občas naháňať (keď sa v noci buntoší, to sa potom ráno naozaj vstáva ťažko) ale inak sa ukázali ako skvelá partia. Vedeli nielen krásne blbnúť, ale zvládli programi ktoré dávajú zabrať aj oveľa starším. Každý sme si mali príležitosť siahnuť poriadne hlboko do svojich rezerv, či už pri výstupe na Baranec, nocovaní pod širákom, alebo pri neustále narastajúcom spánkovom deficite (keď účastníkom padla, inštruktorom začína druhá šichta) ... To ako sme sa vedeli podržať, dvihnúť si náladu, ako sme sa dopĺňali, ... už len to stálo za tú námahu. A keď pridáte spokojných účastníkov (záverečná spätná väzba bola pre nás viac ako milým prekvapením), to už si len inštruktorská dušička pradie blahom.  :)   

Čo ešte na adresu inštruktorv?
Vďaka Vám za Váš voľný čas, hromadu práce ktorú ste odviedli a to obrovské nasadenie v ktorom ste žili ako počas akcie tak v čase jej príprav. Ste fakt DOBRÍ!!!  :)
Abbe

BuiltWithNOF
dracik2
abbe1 fredy1
miso1
anne
tibor
[Kurz] [Program] [Agenti] [Inštruktori] [Fotogalery] [Plagát] [KLIK]